HBO-module Ontwikkeling van een Lifestyle Concept

  • Studieduur 6 maanden
  • 4 EC
  • Module uit HBO Concept en Branding
  • Inclusief vakliteratuur
Direct inschrijven

Leer alles over de ontwikkeling van lifestyle concepten met deze HBO-module

Wilt u marketingconcepten creëren en implementeren? Dan is de HBO-module Ontwikkeling van een Lifestyle Concept aan Hogeschool NTI wat u zoekt!

Waarom de HBO-module Ontwikkeling van een Lifestyle Concept?

Mist u in uw werk kennis over het creëren van marketingconcepten, positionering en doelgroepen? Wilt u hierover meer leren, maar bent u niet in de gelegenheid om 3 jaar lang een HBO-opleiding te volgen? Volg dan de losse HBO-module Ontwikkeling van een Lifestyle Concept op Hogeschool NTI.

Concepten maken het verschil in het resultaat

Het centrale onderwerp in de opleiding Ontwikkeling van een Lifestyle Concept is concepting en het creëren van concepten. U leert in deze HBO-module over traditionele marketingbegrippen als positionering, new product development en doelgroepen. Ook de implementatie van concepten komt uitgebreid aan bod. Uiteindelijk bepaalt het creatieve concept dat u gebruikt het verschil tussen u en uw concurrentie!

Vooropleiding niet vereist

U hebt geen vooropleiding nodig om de HBO-module Ontwikkeling van een Lifestyle Concept te volgen. Houd er wel rekening mee dat de module op HBO-niveau wordt aangeboden.

Schriftelijk examen voor de HBO-module Ontwikkeling van een Lifestyle Concept

U sluit de module Ontwikkeling van een Lifestyle Concept af met een schriftelijk examen. U krijgt de 4 studiepunten voor Ontwikkeling van een Lifestyle Concept als u voor het schriftelijk examen minimaal het cijfer 5,5 behaalt. U ontvangt dan een wettelijk erkend certificaat voor de behaalde module.

8931 - HBO-module Ontwikkeling van een Lifestyle Concept

Termijnen Prijs per termijn
Eenmalig € 395,00
6 maanden * € 65,95
  • * = aanbevolen studietempo
  • De inschrijfkosten voor deze opleiding bedragen € 29,50
  • 5% korting bij betaling ineens

Tijdelijk luxe koffiemachine van LavAzza cadeau bij inschrijving!

Tijdelijk luxe koffiemachine van LavAzza cadeau bij inschrijving!Bij het NTI krijgt u nu tijdelijk een LavAzza A Modo Mio cadeau bij een opleiding (of combinatie van opleidingen) vanaf € 250,-.
Tot en met 15 mei 2012 ontvangt u deze luxe koffiemachine bij inschrijving!

Bekijk de actievoorwaarden